Hakkımızda.

Sistem Barkod Etiket olarak profesyonel kadromuzla siz değerli müşterimize hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. 2013 yılında kurulan şirketimiz, profesyonel iş prensibiyle, müşteri odaklı görüşüyle hareket etmektedir. Ankara’da üretim yapan dinamik, esnek ve güçlü yapısıyla Ankara’da ve Türkiye’de iş yapmayı amaç edinmiş Sistem Barkod Etiket hizmet kalitesiyle ön plana çıkmıştır. Ankara ve Türkiye’deki kaliteli etiket üretimiyle dikkatleri üzerine çeken Sistem Barkod Etiket, müşteri isteğine göre her türlü ebatta etiket yapabilen, baskılı ve baskısız etiketlerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Satış değil müşteri kazanma odaklı yapısıyla farklı bir oluşum çizgisinde emin adımlarla ilerleyen Sistem Barkod Etiket yeni iş makinalarıyla büyümeye devam edecek.

İş kollarımız arasında etiket, ribon, yazar kasa rulosu, pos cihazı rulosu gibi sarf malzemesi ürünleri olmakla beraber, barkod yazıcı, barkod okuyucu dayanıklı tüketim mallarını da satışını yapmaktayız. Müşteri taleplerini en doğru ve etkili bir şekilde tespit etmek için uğraşan profesyonel kadromuz, hızlı, güvenilir, sorumluluk sahibi ve en uygun fiyatları verirken kaliteden ödün vermiyoruz. Etik değerlerimizden ödün vermeden, ürün kalitesini düşürmeden, en iyi fiyatı vermek için çaba harcıyoruz. Bizim için her yıl yeni bir tecrübe ve bu tecrübelerimizin yanı sıra, dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, yurt içi ve yurt dışı fuarlarına katılmayı ihmal etmiyoruz. Düzenli olarak etiket makinası makinalarımızın bakımını ihmal etmiyoruz. Yeni teknolojiye adapte olup, mümkünse makine güncellemesi değilse yeni etiket makinesi alarak her daim teknoloji kullanmaktayız.