Yazar Kasa Rulosu.

Yazar Kasa Rulosu

Pos Rulosu: Yazarkasa yada pos cihazı yada yeni nesil kavramları da eklenerek, kavramlar karıştı. Ancak her cihaz için mutlaka kağıt şartı değişmedi. Yeni nesil pos cihazları da dahil olmak üzere, bütün yazar kasalar, yazar kasa rulosu kullanmaktadır. Pos cihazları artık aynı zamanda, yazar kasa olduğundan dolayı, yeni nesil kavramı da eklenip “Yeni Nesil Yazarkasa Pos Cihazı” oldu. Eskiden yazarkasa ayrı, pos cihazı ayrı olduğu için ayrı ayrı rulo etiket olurdu. Ancak bu durum değişti ve pos rulosu ya da yazar kasa rulosu demeye devam edeceğiz.

Market, bakkal, benzin istasyonu, cafeler ve bir çok sektörde kredi kartı kullanımı oldukça artmış durumdadır. Bu da daha fazla pos rulosu talep edilmesine neden oluyor. Özellikle de pandemi döneminde daha da artan kredi kartı kullanımı, yazar kasa poslarının satışını arttırdı.

Bir çeşit termal kağıt olan pos rulosu, üretimini de yapmaktayız. Her marka pos cihazı için rulo bulunmaktadır. Beko pos rulosu, hugin pos rulosu, verifone pos rulosu, vera pos rulosu, profilo pos rulosu, verifon pos rulosu gibi bir çok markayı barındırmaktayız.