Termal Etiket.

Eko Termal Etiket: Fiyat olarak uygundur. Raf ömrü kısa olması nedeniyle, çabuk tüketilen yerlerde tercih edilir. Hızlı tüketilen, çabuk satılan ya da geçici olarak kullanılması gereken yerlerde tercih edilir. Eko termal etiketler, dış yüzeyi standart olarak beyaz olarak üretilir. Yapıştığı yerde, ortam şartlarına bağlı olarak 3 ile 6 ay kadar baskı ömrü vardır. Sehven alınmış, bir yıldan fazla tüketilmeyecek kadar ekonomik termal etiket, bir süre sonra özelliğini kaybedecektir. Başlangıçta alınan koyu ve net alınan siyah baskı, bir süre sonra silik olacaktır. Bu durumda olursa ancak ribon ile baskı alınabilir. İhtiyacınıza göre bu durumu göz önünde bulundurmanız gerekir. Kötü olarak gözükmesine rağmen piyasada oldukça fazla kullanılmaktadır. Örneğin pos cihazlarındaki fiş, hastanelerdeki kan alma yada reçeteye yapıştırılan etiketler gibi. Sizin ihtiyacınızı belirleyip ona göre sipariş verebilirsiniz.

Lamine Termal Etiket, termal özellikli olan, Ribon’a ihtiyaç duymadan, termal transfer etiket yazıcı kullanarak, etikete direk termal ısı ile baskı alınabilir. Üzeri laminasyon kaplı kağıt etiket cinsidir. Ribon kullanmak istemeyenler için oldukça tercih edilir (bazı durumlarda ribon maliyeti ve ribon takıp çıkarmak zahmetli gelebilir). Raf ömrü uzun olması ve baskının uzun süre etiket üzerinde kalması gereken yerlerde kullanılır. Laboratuvarlarda, arşiv odalarında, soğuk hava deposu gibi yerler özellikle tercih eder. Sizin de ihtiyacınıza göre termal eko yada termal laminasyon etiket sipariş verebilirsiniz.

Hem Eko Termal Etiket hem de Lamine termal etiketler hem baskılı hem de baskısız olabilir. Yani Baskılı Eko Termal Etiket, baskısız eko termal etiket ve Baskılı Lamine Termal Etiket, Baskısız Lamine Termal Etiket seçenekleri mevcuttur. Termal Rulo Etiket için öncelikle klişe yapılması gerekmektedir. Klişeden sonra baskı etiketin neresine yerleştirileceği belirlenmesi gerekiyor. Sonrasında da siparişinizi verebilirsiniz.